telefony alarmowe
A A A
Informujemy, że Starostwo 25 kwietnia będzie czynne od 7.30 do 15.30, a 2 maja - nieczynne.

Aktualności

Konferencja projektowa i wizyta Czechów

W Ośrodku Wypoczynkowo-Rekreacyjnym „Energetyk” w Pyskowicach odbyła się międzynarodowa konferencja projektowa pt. „Dalsze losy absolwentów szkół specjalnych” w ramach projektu „Wsparcie kształcenia uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych” program „Uczenie się przez całe życie” Comenius Partnerskie Projekty Regio.

więcej >>
Obradowali burmistrzowie i wójtowie

Ostatnie w tej kadencji samorządowej posiedzenie Konwentów Burmistrzów i Wójtów Śląskiego Związku Gmin i Powiatów zorganizowane zostało 17 października w Knurowie.

więcej >>
Regionalnie w Pławniowicach

„Wkład duchowieństwa w rozwój kultury i literatury na Śląsku” był tematem VI Powiatowej Konferencji Regionalnej dla bibliotekarzy, nauczycieli i regionalistów, która obradowała 16 października w Zespole Pałacowo-Parkowym w Pławniowicach.

więcej >>
Skrzyżowania, drogi, most, bezpieczeństwo…

Sprawom dróg w gminie Pilchowice poświęcone było spotkanie z mieszkańcami, które odbyło się 15 października w Szkole Podstawowej w Wilczy.

więcej >>
Przypominamy o odblaskach

Zarząd Dróg Powiatowych w Gliwicach przypomina, że nastąpiła nowelizacja przepisów Ustawy Prawo o ruchu drogowym w zakresie noszenia tzw. odblasków. Szczególnie ważne jest to teraz, gdy zbliżają się jesienne szarugi i wcześnie zapada zmrok.

więcej >>
1-5 z 3211 Następna strona >>