telefony alarmowe
A A A
Starostwo Powiatowe w Gliwicach będzie nieczynne w środę 24 grudnia (Wigilia).

Aktualności

Biegną sztafetą na Przystanek Woodstock

30 lipca z Knurowa wyruszyła XII Sztafeta Biegowa Knurów – Frankfurt n/Odrą – Kostrzyn. Biegacze w sobotę dotrą na Przystanek Woodstock, gdzie spotkają się z Jerzym Owsiakiem. W Knurowie w Centrum Merkury żegnali ich przed startem mieszkańcy, a powodzenia życzyła im m.in. Ewa Jurczyga, wicestarosta gliwicki.

więcej >>
Wystawa „25 lat samorządności” w starostwie

W Starostwie Powiatowym w Gliwicach obejrzeć można ciekawą wystawę plastyczną poświęconą 25-leciu samorządności w Polsce.

więcej >>
Województwo śląskie na mapach sprzed 100 lat

W Otwartym Regionalnym Systemie Informacji Przestrzennej (ORSIP), oficjalnym portalu mapowym Województwa Śląskiego, zostały udostępnione historyczne mapy z lat 1958-61, 1901 oraz 1883, obejmujące znaczną część obszaru województwa śląskiego.

więcej >>
Lato w teatrze

Centrum Kultury w Knurowie zaprasza dzieci i młodzieży (od 7 do 18 lat) na nieodpłatne dwutygodniowe warsztaty artystyczno-teatralne pn. LATO W TEATRZE, które odbywać się będą od 3 do 16 sierpnia w knurowskim klubie Sztukateria. Trwają zapisy.

więcej >>
Nabór do Sekcji Piłki Nożnej Kobiet - Pyskowice

Stowarzyszenie GTW w ramach Śląskiej Akademii Futbolu zaprasza dziewczyny zainteresowane grą w piłkę nożną/futsal na treningi piłkarskie. Nabór prowadzony jest w rocznikach 2003 i młodsze oraz 2000 i młodsze. Zajęcia w Pyskowicach w sierpniu będą odbywały się: 17 sierpnia, 24 sierpnia oraz 31 sierpnia o godzinie 12:00 w Hali Sportowej im. Huberta Wagnera.

więcej >>
1-5 z 3597 Następna strona >>