Weź udział w Obywatelskim Wysłuchaniu Publicznym!

Pracujesz, mieszkasz lub uczysz się w województwie śląskim? Martwisz się o to, co będzie po zamknięciu kopalń? Chcesz dobrej przyszłości dla siebie lub twoich dzieci? Masz własny pomysł na zmiany? Nie pozwól, aby decyzje o rozwoju twojego regionu zapadały bez Ciebie i weź udział w Obywatelskim Wysłuchaniu Publicznym, które odbędzie się online 23 czerwca 2022 r.  w godz. 10.00-15.00. To czas dla tylko dla Państwa! Podczas Wysłuchania możecie wyrazić swoje opinie i obawy na temat przyszłości województwa śląskiego oraz przedstawić własne pomysły, marzenia czy wizje. W Wysłuchaniu wezmą udział przedstawiciele administracji rządowej i samorządowej, którzy odpowiedzą na Państwa pytania i wątpliwości. Tematem Wysłuchania będzie wizja rozwoju województwa śląskiego do 2030 roku w trakcie “odchodzenia od węgla”. To bardzo złożony temat. Węgiel stanowił bowiem nie tylko istotnie źródło dochodu, ale był także elementem stylu życia, lokalnej dumy czy regionalnej tożsamości.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową: http://sprawiedliwa-transformacja.pl/wysluchanie-slask/