#powiatgliwicki #mlodzislaskie

Dzisiaj do siedziby Starostwa Powiatowego w Gliwicach zawitali wyjątkowi goście z Młodzieżowego Sejmiku Województwa Śląskiego. Starosta gliwicki – Waldemar Dombek spotkał się z przewodniczącym organizacji, Michałem Rogiem oraz wiceprzewodniczącymi: Pawłem Rostkowskim i Kacprem Żełabowskim.

Podczas wizyty reprezentanci Młodzieżowego Sejmiku Województwa Śląskiego wychodzili z inicjatywami oraz wyrażali sporą chęć podjęcia współpracy z władzami powiatu gliwickiego w przyszłych przedsięwzięciach i wydarzeniach, jakie będą organizowane na naszych ziemiach. Po krótkiej, aczkolwiek owocnej rozmowie, starosta oprowadził gości po murach Starostwa, na których widok młodzi politycy nie szczędzili pochwał.

Jest nam niezmiernie miło, że młoda, ambitna przyszłość naszej sceny politycznej jest otwarta na pomoc w wspólnym dążeniu do jednego celu, jakim jest godne życie dla wszystkich mieszkańców naszego powiatu. Pokładamy nadzieje, że dzisiejsze spotkanie było początkiem długiej i efektownej współpracy!