• Klawisze dostępności
    Wersja kontrastowa:
    Wyszukiwarka:
    Alt
    * Na Macu zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)
  • Mapa witryny
  • Migowy
  • Klawisze dostępności
    Mapa witryny:
    Wersja tekstowa:
    Wersja kontrastowa:
    Wyszukiwarka:
    Alt
    * Na Macu zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)
  • Mapa witryny
ul. Zygmunta Starego 17, Gliwice ,

20.05.2022 - 1.07.2022

Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Gliwicach, informuje, że w związku z dużym zainteresowaniem szkoleniami z zakresu KREPTD (Krajowego Rejestru Elektronicznego Przedsiębiorców Transportu Drogowego) Główny Inspektorat Transportu Drogowego wznawia szkolenia dla przedsiębiorców i osób zarządzających transportem.

Zaproszenie na szkolenie skierowane jest do wszystkich przedsiębiorców oraz wszystkich osób zarządzających transportem. Warunkiem uczestniczenia w szkoleniu jest posiadanie profilu zaufanego (ePUAP).

Działania podejmowane przez Główny Inspektorat Transportu Drogowego mają na celu poprawę jakości oraz aktualności danych dostępnych w rejestrze KREPTD, które posłużą Starostwom, Urzędom Miast, organom kontrolnym, przedsiębiorcom oraz zarządzającym transportem.

W celu uzyskania bliższych informacji należy się kontaktować z Głównym Inspektoratem Transportu Drogowego.