Raport z przeprowadzonych z mieszkańcami Powiatu Gliwickiego konsultacji społecznych projektu uchwały Rady Powiatu Gliwickiego

Konsultacje społeczne przeprowadzono na podstawie uchwały Nr VIII/76/2015 Rady Powiatu Gliwickiego z dnia 25 czerwca 2015 r. w sprawie określenia zasad i trybu przeprowadzenia konsultacji społecznych z mieszkańcami Powiatu Gliwickiego.

Celem przeprowadzonych konsultacji społecznych było zebranie opinii i propozycji mieszkańców Powiatu Gliwickiego w sprawie projektu uchwały Rady Powiatu Gliwickiego w sprawie przyjęcia „Programu Przeciwdziałania Przemocy Domowej i Ochrony Osób Doznających Przemocy Domowej w Powiecie Gliwickim na lata 2023-2028”.

Zgodnie z ogłoszeniem Starosty Gliwickiego w dniach od 14 czerwca do 20 czerwca 2023 roku przeprowadzono konsultacje społeczne z mieszkańcami Powiatu Gliwickiego poprzez publikację projektu na stronie internetowej Powiatu www.powiatgliwicki.pl oraz wywieszeniu informacji o terminie prowadzenia konsultacji na tablicy ogłoszeń Starostwa Powiatowego w Gliwicach. Mieszkańcy mieli możliwość przesyłania opinii za pomocą poczty elektronicznej na adres wes@starostwo.gliwice.pl

W wyznaczonym terminie do projektu uchwały nie wniesiono uwag.