Utworzenie strzelnicy wirtualnej w Zespole Szkół im. M. Konopnickiej w Pyskowicach

Zadanie realizowane w ramach Konkursu Ofert „Strzelnica w powiecie 2022” nr 1/2022/CWCR

Okres realizacji zadania: 21.07 – 15.12.2022 r.

Wartość zadania: 200 159,44 zł (w tym wartość dofinansowania ze środków dotacji celowej Skarbu Państwa – Ministra Obrony Narodowej: 160 127,55 zł)

Realizatorzy zadania: Starostwo Powiatowe w Gliwicach na rzecz Zespołu Szkół im. M. Konopnickiej w Pyskowicach.

Przedmiotem zadania było utworzenie strzelnicy wirtualnej w Zespole Szkół im. M. Konopnickiej w Pyskowicach. Cel ten został osiągnięty poprzez przeprowadzenie prac związanych z adaptacją pomieszczenia na potrzeby funkcjonowania strzelnicy wirtualnej oraz zakup i montaż wyposażenia (systemu szkolno-treningowego) niezbędnego do uruchomienia strzelnicy wirtualnej.