• Klawisze dostępności
    Wersja kontrastowa:
    Wyszukiwarka:
    Alt
    * Na Macu zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)
  • Mapa witryny
  • Migowy
  • Klawisze dostępności
    Mapa witryny:
    Wersja tekstowa:
    Wersja kontrastowa:
    Wyszukiwarka:
    Alt
    * Na Macu zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)
  • Mapa witryny
ul. Zygmunta Starego 17, Gliwice ,

Wyniki konsultacji projektu Uchwały Rady Powiatu Gliwickiego w sprawie zwiększenia wysokości środków finansowych na utrzymanie dziecka w placówkach opiekuńczo - wychowawczych typu rodzinnego na terenie Powiatu Gliwickiego.

Załącznik do pisma
WES.815.00003.2022
z dnia 17 stycznia 2023 r.

"Zarząd Powiatu Gliwickiego informuje, że w terminie od 12.01.2023 r. do 16.01.2023 r. istniała możliwość zgłaszania za pośrednictwem poczty elektronicznej lub przy użyciu formularza na stronie internetowej opinii lub uwag do projekt uchwały Rady Powiatu Gliwickiego w sprawie zwiększenia wysokości środków finansowych na utrzymanie dziecka w placówkach opiekuńczo-wychowawczych typu rodzinnego na terenie Powiatu Gliwickiego. W w/w terminie do projektu uchwały nie wpłynęła żadna opinia. Za przeprowadzenie konsultacji odpowiedzialny był Wydział Edukacji, Kultury i Sportu Spraw Społecznych.".