Wyniki Konsultacji projektu uchwały w sprawie przyjęcia 3- letniego Powiatowego Programu Rozwoju Pieczy Zastępczej w Powiecie Gliwickim na lata 2024-2026

Raport z konsultacji społecznych

Zarząd Powiatu Gliwickiego informuje, że w terminie od 14 do 19 sierpnia 2024 r. istniała możliwość zgłaszania za pośrednictwem poczty elektronicznej wes@starostwo.gliwice.pl opinii i uwag do projektu uchwały Rady Powiatu Gliwickiego w sprawie przyjęcia 3 – letniego Powiatowego Programu Rozwoju Pieczy Zastępczej w powiecie gliwickim na lata 2024-2026.

Ogłoszenie o rozpoczęciu konsultacji społecznych umieszczono na stronie internetowej Powiatu oraz tablicy ogłoszeń Starostwa z 7 dniowym wyprzedzeniem.

W wyznaczonym terminie do ww. projektu uchwały nie wpłynęła żadna opinia.
Za przeprowadzenie konsultacji odpowiedzialny był Wydział Edukacji, Kultury, Sportu i Spraw Społecznych.