22.02.2023

Od 22 lutego trwają zapisy do ogólnopolskiej akcji „Masz Głos” Fundacji Batorego. Do akcji mogą zgłaszać się organizacje społeczne i nieformalne grupy mieszkańców, zwłaszcza pochodzące z małych miejscowości i na początku swojej działalności, które w ciągu tego roku chcą zrobić coś dobrego dla swojej społeczności lokalnej!

Akcja „Masz Głos” pomaga społecznikom zrealizować działania we współpracy z władzami samorządowymi i mieszkańcami. Chodzi w niej o to, żeby i mieszkańcy, i władze poczuli się współodpowiedzialni za swoją gminę.

Grupy i organizacje przyjęte do akcji rozpoczną 10-miesięczną pracę nad realizacją swojego pomysłu. Uczestnicy akcji otrzymają bezpłatne wsparcie w postaci: pomocy prawnej, doradztwa ze strony doświadczonego koordynatora, możliwości udziału w szkoleniach stacjonarnych i online oraz możliwości otrzymania mikrograntów na działania w wysokości 600 zł, a także wiele innych!

Aby wziąć udział w tegorocznej edycji akcji „Masz Głos” należy na wstępie wypełnić formularz zgłoszeniowy, znajdujący się na stronie: www.maszglos.pl/zapisz-sie/ w dniach od 22 lutego do 5 marca 2023 roku. W drugim etapie odbywa się rozmowa telefoniczna z koordynatorem. O wynikach rekrutacji zgłaszający się zostaną poinformowani do 13 marca br. przez stronę internetową akcji Masz Głos.

Liczba miejsc jest ograniczona. Zachęcamy do udziału!