22.03.2023

Szanowni Mieszkańcy Powiatu Gliwickiego, szukacie działki rekreacyjnej lub rolnej pod zasiew?

Informujemy, że na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Powiatu Gliwickiego pod linkiem: https://www.bip.powiatgliwicki.finn.pl/bipkod/23497789 regularnie publikowane są wykazy oraz ogłoszenia o przetargach na nieruchomości Skarbu Państwa przeznaczone do oddania w dzierżawę na czas ograniczony do 3 lat.

Uwaga! Dla nieruchomości przeznaczonych do dzierżawy jedynie w części w wykazie opisana jest cała działka ewidencyjna, bez dookreślenia powierzchni przeznaczonej do dzierżawy.

Następnie na stronie BIP ukazuje się ogłoszenie o przetargu, które zawiera szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu dzierżawy.

Dodatkowe info na temat działek pod dzierżawę można uzyskać w naszym Wydziale Gospodarki Nieruchomościami pod nr tel. 32 332 66 24.