22.11.2023 - 27.11.2023

21 listopada obchodzony był Dzień Pracownika Socjalnego. Z tej okazji, wicestarosta Adam Wojtowicz, złożył życzenia przedstawicielom osób pracujących w powiecie gliwickim na rzecz mieszkańców potrzebujących wsparcia i pomocy.

- Dziękujemy za troskę i serce jakie wkładają państwo w niesienie pomocy innym, za zrozumienie drugiego człowieka oraz życzliwość i wrażliwość. Niech każdy dzień przynosi wam poczucie spełnienia oraz satysfakcję osobistą i zawodową.

Tymi słowami wicestarosta Adam Wojtowicz w imieniu Zarządu powiatu gliwickiego podziękował zebranym pracownikom socjalnym w siedzibie Starostwa powiatowego w Gliwicach. W uroczystości oprócz dyrektorów i kierowników domów pomocy wzięła udział radna Krystyna Urbańska, przewodnicząca Komisji Zdrowia i Wsparcia Rodziny Rady Powiatu Gliwickiego.