6.03.2023

Fundacja New Europe Foundation organizuje konkurs „Aktywizacja Młodzieży w samorządach w woj. śląskim i małopolskim”. Jest to inicjatywa realizowana w ramach Rządowego Programu Fundusz Młodzieżowy, dzięki której rozdane zostanie 410 tysięcy złotych na działania organizacji młodzieżowych, t.j. młodzieżowe rady i sejmiki oraz samorządy uczniowskie i studenckie, działających na terenach województwa śląskiego i małopolskiego. Po złożeniu odpowiedniego wniosku, dostępnego pod podanym linkiem: https://mlodziaktywni.com/wniosek/ , organizacje będą mogły  ubiegać się o dofinansowanie w wysokości od 10 000 do 15 000 zł!

Każda organizacja biorąca udział w inicjatywie będzie mogła również uczestniczyć w warsztatach oraz szkoleniach, mających na celu podniesienie kompetencji liderów oraz zwiększaniu potencjału inicjatyw zmierzających do tworzenia rad młodzieżowych.

Nabór wniosków trwa do 16 marca 2023 r. Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie: www.mlodziaktywni.com oraz na FB: www.facebook.com/mlodziaktywniwsamorzadach/