4.01.2023

Konkurs Państwowej Straży Pożarnej
Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej organizuje dwa konkursy,
w którym uczniowie klas 1-8 z terenu całego kraju mogą wykazać swoje artystyczne zdolności.
Pierwszy z nich to indywidualny konkurs plastyczny, skierowany do uczniów z klas 1-3. Uczestnicy mają za zadanie stworzenie pracy plastycznej pt. „STRAŻ POŻARNA W WALCE Z ŻYWIOŁAMI”.
Drugi z nich – przeznaczony dla uczniów klas 4-8 – to zespołowy konkurs na spot filmowy, pt. „ŻYJĘ BEZPIECZNIE”.
Prace konkursowe należy przesłać pocztą na adres: Komenda Główna PSP, Wydział Prewencji Społecznej, ul. Podchorążych 38, 00-463 Warszawa. W zależności od konkursu, na kopercie należy dołączyć dopisek „PLASTYCZNY” lub „SPOT”. Prace należy przesłać do 7 kwietnia 2023 r. (decyduje data stempla pocztowego). Informacja o laureatach zamieszczona zostanie na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych Komendy Głównej PSP.

Zachęcamy do wzięcia udziału wszystkich uczniów szkół powiatu gliwickiego! Regulamin wraz z wzorem karty zgłoszeniowej oraz klauzulami informacyjnymi znajdziecie pod podanym linkiem: https://www.gov.pl/web/kgpsp/ogloszenie-konkursow-kalendarzowych--rok-2023?fbclid=IwAR1rEv8qRoVjGJxazgHq-RZuvtKi2YP9SzLs8N2QlUlNcKRvNFnEyUVqHJE