13.04.2023

Nasz powiatowy Szpital w Knurowie prężnie się rozwija! Dziś – 13 kwietnia 2023 r. – odbyła się uroczystość symbolicznego otwarcia Pododdziału Chirurgii Onkologicznej, mieszczącego się w głównym budynku knurowskiego szpitala.

Powstanie nowego pododdziału to kolejny krok w kierunku rozwoju opieki nad pacjentami onkologicznymi. Już wkrótce będą tam wykonywane gruboigłowe biopsje mammotomiczne. W planach jest również otworzenie poradni chirurgii onkologicznej!

Podczas tej kameralnej uroczystości Powiat Gliwicki reprezentowali: Józef Kruczek, członek Zarządu Powiatu Gliwickiego, a także radni Rady Powiatu Gliwickiego - Jolanta Leśniowska oraz Jacek Zarzycki. Na otwarciu obecni byli również m.in.: dr n.med. Michał Ekkert, prezes Zarządu Szpitala w Knurowie, dr Grzegorz Nocoń, ordynator Oddziału Chirurgii Ogólnej Szpitala w Knurowie, Jarosław Twardokęs, dyrektor KWK „Knurów-Szczygłowice” oraz pracownicy szpitala.