Pączkowy czwartek w Powiecie Gliwickim

Niezwykle radosny, wesoły i słodki był nasz Tłusty Czwartek. A to za sprawą prezentu, jaki zrobił nam Marek Bogacki, właściciel Piekarni Bogacki w Pilchowicach, przekazując nam 500 wybornych, wielkich, pysznych pączków. Słodziutkie kreple razem z Panem Markiem przekazaliśmy do Domu Pomocy Społecznej w Pilchowicach, gdzie właściciel wręczył je mieszkańcom osobiście. Pączki trafiły także do DPS „Zameczek” w Kuźni Nieborowskiej i DPS „Ostoja” w Sośnicowicach, wywołując ogromną radość na twarzach pensjonariuszek i pensjonariuszy. Resztę przywieźliśmy do nas, do Starostwa Powiatowego w Gliwicach, gdzie rozdawaliśmy naszym klientom. Nie zabrakło słodkich kreplików także dla pracowników Starostwa Powiatowego w Gliwicach, jak również dla naszych koleżanek i kolegów z Zarządu Dróg Powiatowych w Gliwicach i Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie. Pączki rozpływały się w ustach! Panu Markowi Bogackiemu i jego niezrównanej i bardzo pracowitej ekipie składamy nasze wyrazy wdzięczności! DZIĘKUJEMY!!! Towarzyszyła nam Telewizja TVT z Rybnika.