23.06.2023

22 czerwca w Starostwie Powiatowym w Gliwicach miało miejsce niezwykle wzruszające spotkanie, w którym udział wzięli przedstawiciele Zarządu Powiatu Gliwickiego, przedstawiciele powiatowych Domów Pomocy Społecznej - Ostoja oraz Zameczek, a także ci, którzy sprawiają wiele radości podopiecznym DPSów - przedsiębiorcy z Powiatu Gliwickiego. Po przemiłych rozmowach, mieszkańcy oraz pracownicy Ostoi i Zameczka serdecznie podziękowali darczyńcom za otwarte serce i chęć niesienia pomocy zaznaczając jak ogromną radość przynoszą obdarowanym. Nie zabrakło także podziękowań ze strony wicestarosty gliwickiego, Adama Wojtowicza oraz członka Zarządu Powiatu Gliwickiego Józefa Kruczka w kierunku przedsiębiorców za wzorową współpracę okazaną życzliwość.

- Dla nas każdy gest jest ważny, docenimy wszystko, co dla nas robicie, dzięki temu na twarzach naszych podopiecznych pojawia się uśmiech! Mówi się, że nie ma dobrych ludzi na tym świecie, a ja powiem, że są, a Państwo są najlepszym tego przykładem - podsumowała Ewa Zamora, dyrektor Domu Pomocy Społecznej Zameczek.