23.06.2023

W czwartkowe popołudnie, 22 czerwca w Starostwie Powiatowym odbyło się wręczenie nagród dla autorów najlepszych prac w konkursie „Rodzina zastępcza - dom, który uskrzydla” organizowanym przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie. Nagrody wręczał wicestarosta gliwicki, Adam Wojtowicz wraz z dyrektor PCPR, Edytą Więcek.

Nagrody w konkursie zdobyli:

W kategorii klas I-III: I miejsce zajęła praca Laury Skrzyńskiej II miejsce zajęła praca Aleksandry Henn III miejsce zajęła praca Natalii Rumińskiej

W kategorii klas IV-VI: I miejsce zajęła praca Aleksandry Polus II miejsce zajęła praca Jakuba Kopca III miejsce zajęła praca Pawła Gasińskiego

W kategorii klas VII-VIII: I miejsce zajęła praca Bartosza Rakoniewskiego II miejsce zajęła praca Marcina Rakoniewskiego III miejsce zajęła praca Dominiki Szczygieł.