EKO – Wiadomości Powiatu Gliwickiego

7.06.2022

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa od dnia 30 maja 2022 r. do 30 czerwca 2022 r. przyjmuje wnioski o przyznanie grantów w ramach projektu „Rozwój zielonej infrastruktury poprzez wsparcie ogrodów działkowych”, Działania 2.5. - Poprawa jakości środowiska miejskiego, Osi priorytetowej: II Ochrona Środowiska, w tym adaptacja do zmian klimatu, Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

Uprawnionymi do składania wniosków o przyznanie grantu są podmioty zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym (KRS), jako stowarzyszenia ogrodowe.

Wartość grantu dla jednego ROD wynosi nie mniej niż 10 000 zł i nie więcej niż 100 000 zł.

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa planuje przeprowadzić cykl szkoleń. Pierwsze z nich odbędzie się już 7 czerwca, a kolejne: 14, 21 i 28 czerwca. W tych dniach eksperci będą się dzielić swoją wiedzą w godzinach 10:00-11:30.

Więcej informacji pod adresem: Rozwój zielonej infrastruktury poprzez wsparcie ogrodów działkowych - nabór wniosków o przyznanie grantów - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa - Portal Gov.pl (www.gov.pl)

Link do szkoleń: Cykl e-szkoleń dla stowarzyszeń ogrodowych - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa - Portal Gov.pl (www.gov.pl)