22.10.2022

Dzisiaj, 22 października 2022 roku odbył się w  II Powiatowy Turniej Piłki Nożnej "Nasz plac na wasz plac". Tegoroczny turniej został zorganizowany przez Powiat Gliwicki i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie, który udostępnił zawodnikom halę sportową w Knurowie - Szczygłowicach. W turnieju wzięły udział dzieci z roczników 2011/2012, które reprezentowały wszystkie gminy powiatu gliwickiego. Turniej został podzielony na fazę grupową, w której grano mecze w systemie "każdy z każdym" oraz fazę pucharową, w której rozegrano cztery mecze decydujące o poszczególnych miejscach. Pasjonujące, pełne sportowej walki mecze, ustaliły następującą kolejność drużyn w turnieju:
1 miejsce FUTSAL AKADEMIA PYSKOWICE
2 miejsce LKS VICTORIA PILCHOWICE
3 miejsce GMINA KNURÓW
4 miejsce TOSZECKA AKADEMIA PIŁKARSKA
5 miejsce TĘCZA WIELOWIEŚ
6 miejsce LKS AMATOR RUDZINIEC
7 miejsce LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE (gmina Gierałtowice)
8 miejsce KS KORONA BARGŁÓWKA (gmina Sośnicowice)
Puchary, statuetki i medale wręczyli zawodnikom Waldemar Dombek , starosta gliwicki oraz Krzysztof Stolarek, dyrektor MOSIR w Knurowie.
Dziękujemy wszystkim za wspaniałe mecze, życzymy rozwoju sportowej kariery i już dzisiaj zapraszamy na przyszłoroczny turniej piłki nożnej!