ODSTRZAŁ REDUKCYJNY DZIKÓW NA TERENIE GMINY KNURÓW

Informujemy, że na podstawie decyzji administracyjnej nr WOŚ.6150.00023.2022 Starosty Gliwickiego z dnia 10 października 2022 r. w sprawie wykonania odstrzału redukcyjnego dzików, w granicach administracyjnych Miasta Knurów na obszarze wyłączonym z użytkowania obwodu łowieckiego numer 132, w terminie od 17.11.2022 r. do 31.12.2022 r. prowadzony będzie odstrzał redukcyjny dzików.

Odstrzał odbywał się będzie z bezwzględnym zachowaniem szczególnej ostrożności, warunków bezpieczeństwa dla życia i zdrowia osób postronnych oraz wykonawcy, jak również ich mienia, mając na uwadze przepisy prawa powszechnie obowiązującego, w tym względy humanitarne.

Wszelkie zgłoszenia dotyczące pojawienia się dzików na wyżej wskazanym terenie proszę zgłaszać bezpośrednio do Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego które jest czynne przez całą dobę pod numerem tel. 510 138 137 lub Straż Miejską w Knurowie tel. 32 339 22 37 /32 330 15 59