Usługi w zakresie usuwania pojazdów z dróg terenu Powiatu Gliwickiego na rok 2023

Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Gliwicach informuje, że jednostką wyłonioną na świadczenie usługi w zakresie usuwania pojazdów z dróg terenu Powiatu Gliwickiego na rok 2023 jest przedsiębiorca Firma Transportowo Usługowa „DRUZGAŁA” Alicja Druzgała z głównym miejscem wykonywania działalności w Tarnowskich Górach przy ul. Powstańców Warszawskich 58 - oddział w Gliwicach 44-141 przy ul. Rolników 124 (tel. 695 741 790).

Ponadto wyznaczony został parking strzeżony dla pojazdów usuwanych z dróg z terenu Powiatu Gliwickiego w 2023 roku, prowadzony przez Panią Alicję Druzgałę w Gliwicach 44-141 przy ul. Rolników 124 (tel. 695 741 790).