Konkurs „Europa z naszej Ulicy”

Po raz piąty Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży zaprasza młodzież ze szkół ponadpodstawowych do udziału w konkursie w ramach projektu Europa z naszej ulicy, w którym nagrodą jest wyjazd do Brukseli i spotkanie z europosłami. Nabór projektów trwa do 27 stycznia 2023 roku.

Zadaniem uczestników konkursu jest znalezienie i pokazanie związków swojej okolicy, miejscowości czy regionu z kulturą i wartościami europejskim. Forma przekazu może być różnorodna, od prezentacji po przygotowanie projektu, krótkiego filmu, cyklu podcastów o różnorodnej tematyce związanej ze wspólną historią, czy kulturą całej Europy.

Do udziału zaproszone są grupy młodzieży w zespołach od 4 do 6 osób. Oprócz wartości merytorycznych projektów oceniane będą również umiejętności pracy zespołowej.

Wyświetl statystyki i reklamy

Promuj post