27.09.2022

Pani Jadwiga Pindzioła, mieszkanka Wilczy w gminie Pilchowice świętuje jubileusz stulecia urodzin! Z tej okazji z krótką wizytą we wtorek, 27 września 2022 roku, gościł u szanownej jubilatki Waldemar Dombek, starosta gliwicki, który złożył jej najserdeczniejsze życzenia od Samorządu Powiatu Gliwickiego.

Pani Jadwiga jest niezwykle piękną, żwawą i sympatyczną kobietą, która ciekawie opowiada o czasach minionych, wciąż ma w sobie życiową radość i wiarę w dobro tego świata.

– Życzę Pani w stulecie urodzin wszelkiej pomyślności, rodzinnego szczęścia, nieustającej przyjaźni ludzi, a nade wszystko dobrego zdrowia. Jednym słowem wszystkiego, co dla Pani najlepsze oraz dalszej nieustającej wiary, nadziei i pięknej miłości – złożył życzenia Waldemar Dombek, starosta gliwicki.

A my cieszymy się, że w powiecie gliwickim mamy tak sympatyczną stulatkę! Gratulujemy tak pięknego jubileuszu i życzymy dalszych lat w zdrowiu i dostatku!