27.04.2022

We wtorek, 26 kwietnia 2022 r. w pyskowickiej galerii PodCień odbył się przepiękny i wzruszający, a zarazem bardzo wesoły wernisaż „Relacje” w ramach ogólnopolskiego konkursu plastycznego organizowanego przez Zespół Szkół Specjalnych w Pyskowicach i Nieprzetarty Szlak. Do 8 maja br. Można podziwiać tę naprawdę znakomitą wystawę prac dzieci, młodzieży i dorosłych osób z niepełnosprawnościami. Na wernisaż przybyło wielu znamienitych gości, w tym także Waldemar Dombek, starosta gliwicki, który objął konkurs swoim patronatem. Wszystkim nagrodzonym (a byli wśród nich i tacy, co przyjechali na tę okazję aż z Lublina!) – serdecznie gratulujemy. Więcej o tym wydarzeniu będzie można przeczytać w Wiadomościach Powiatu Gliwickiego już 18 maja br.