Fundacja Polskiego Funduszu Rozwoju

„Akademia Rozwoju” – Program dla Kobiet

Program Akademia Rozwoju powstał, aby zwiększać szanse i pokazywać możliwości rozwoju kobietom, które z różnych powodów pozostają mniej aktywne w życiu społecznym i zawodowym.

Zajęcia będą miały charakter warsztatowy – program edukacyjny przewiduje naukę obsługi wygodnych narzędzi internetowych, które są przydatne w rozwoju zawodowym.

Dzięki udziałowi w Programie uczestniczki dowiedzą się w jaki sposób zaplanować i założyć działalność gospodarczą korzystając z narzędzi dostępnych w Internecie, jak stworzyć stronę internetową swojej firmy, a także jak z wykorzystaniem metody myślenia projektowego realizować swoje pomysły na projekty społeczne i biznesowe. To wszystko każda uczestniczka będzie mogła przetestować w trakcie warsztatów i konsultacji wspólnie
z trenerami.

Organizator zapewnia dodatkowe konsultacje z edukatorami, spotkania społeczności oraz sesje mentoringowe i coaching zawodowy dla kobiet w różnym wieku.

Rejestracja do Programu odbywa się poprzez formularz rejestracyjny dostępny stronie: www.fundacjapfr.pl/akademia_rozwoju. W wyniku procesu rejestracji, każda uczestniczka otrzyma dostęp do zajęć i dodatkowych materiałów edukacyjnych. Wszelkich informacji na temat Projektu udziela Fundacja Polskiego Funduszu Rozwoju – tel. Kontaktowy 22 703 43 00, e-mail: fundacja@pfr.pl.