23.01.2024 - 1.04.2024

Szanowni Państwo,

V Ogólnopolskie Forum Domów i Klubów Seniora  22  luty 2024 rok

„Przegląd działalności kulturalnej – wymiana dobrych praktyk”

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią zapraszamy do udziału w Forum, poświęconym działalności domów i klubów seniora w zakresie działalności kulturalnej.

Organizatorem przeglądu jest Instytut Finansów i Zarządzania – prowadzący od kilku lat szkolenia na temat tworzenia, działalności i finansowania tych placówek.

Wzięło w nich udział ponad 500 osób – przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego i organizacji pozarządowych.

Otwarcie spotkanie  - godzina 10.00  Zakończenie około godziny 15.00 – w zależności od liczby zgłoszonych prezentacji.

Prezentowane będą doświadczenia, formy i metody pracy placówek w zakresie aktywności teatralnej i muzycznej  oraz  działań pokrewnych n[. konkursy recytatorskie, literackie….. Mogą też być prezentowane działania samorządowych jednostek kultury dedykowane seniorom.

Udział w przeglądzie należy zgłosić najpóźniej do 15 lutego 2024  na załączonej karcie zgłoszenia. Opłata rejestracyjna wynosi 320 złotych  netto. Instytucje samorządowe zwolnione są z podatku VAT.

W przypadku pytań proszę o maila na adres biuro@instytutonline.pl  lub telefon  506 430 526.

Z poważaniem,

Jarosław Supera