14.10.2024 - 15.11.2024

Zachęcamy do wypełnienia ankiety dotyczącej ruchu rowerowego i tras rowerowych na terenie gminy Gierałtowice.

Wyniki badania ankietowego dostarczą cennych wskazówek na temat potrzeb mieszkańców gminy i osób ją odwiedzających w zakresie uzupełniania sieci tras rowerowych. Uzyskana tą drogą opinia lokalnej społeczności stanie się podstawą opracowania partnerskiego projektu Powiatu Gliwickiego i Miasta Zabrze, finansowanego ze środków Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy w ramach Polsko-Szwajcarskiego Programu Rozwoju Miast.

Zarówno Miasto Zabrze jak i Powiat Gliwicki dążą do zwiększenia bezpieczeństwa na drogach, a także do zmiany zachowań transportowych i zwiększenia liczby podróży realizowanych głównie pieszo, rowerem lub publicznym transportem zbiorowym, co sprzyja zmniejszaniu niekorzystnych emisji produkowanych do atmosfery.

Ankieta dostępna jest pod adresem:

Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas!

MAPKI ZAMIESZCZONE W ANKIECIE :

A. ul. Korfantego w Gierałtwicach

B. ul. Topolowa i ul. Szkolna w Chudowie